SG73P2BTTD823J
MFR.Part #
SG73P2BTTD823J
JLCPCB Part #
C4334382
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS