SG73P2BTTD750J
MFR.Part #
SG73P2BTTD750J
JLCPCB Part #
C4226291
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS