SG73P2BTTD7322F
MFR.Part #
SG73P2BTTD7322F
JLCPCB Part #
C4181548
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS