SG73P2BTTD680G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD680G
JLCPCB Part #
C4036894
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS