SG73P2BTTD5R10F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R10F
JLCPCB Part #
C4236175
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS