SG73P2BTTD5361D
MFR.Part #
SG73P2BTTD5361D
JLCPCB Part #
C4248809
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS