SG73P2BTTD515G
MFR.Part #
SG73P2BTTD515G
JLCPCB Part #
C4339879
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS