SG73P2BTTD4872F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4872F
JLCPCB Part #
C4105766
Description
-55℃~+155℃ 333mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS