SG73P2BTTD475G
MFR.Part #
SG73P2BTTD475G
JLCPCB Part #
C4001097
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS