SG73P2BTTD4752D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4752D
JLCPCB Part #
C4211205
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS