SG73P2BTTD4321D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4321D
JLCPCB Part #
C3930272
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS