SG73P2BTTD4302D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4302D
JLCPCB Part #
C4293837
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS