SG73P2BTTD4020F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4020F
JLCPCB Part #
C3971699
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS