SG73P2BTTD3830F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3830F
JLCPCB Part #
C4013588
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS