SG73P2BTTD365G
MFR.Part #
SG73P2BTTD365G
JLCPCB Part #
C4132904
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS