SG73P2BTTD3572D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3572D
JLCPCB Part #
C4187940
Description
-55℃~+155℃ 333mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS