SG73P2BTTD3303F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3303F
JLCPCB Part #
C4123155
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS