SG73P2BTTD3240D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3240D
JLCPCB Part #
C4048489
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS