SG73P2BTTD3160D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3160D
JLCPCB Part #
C4340830
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS