SG73P2BTTD2R87F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2R87F
JLCPCB Part #
C4221475
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS