SG73P2BTTD2R2G
MFR.Part #
SG73P2BTTD2R2G
JLCPCB Part #
C4321971
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS