SG73P2BTTD27R4D
MFR.Part #
SG73P2BTTD27R4D
JLCPCB Part #
C3932085
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS