SG73P2BTTD240G
MFR.Part #
SG73P2BTTD240G
JLCPCB Part #
C4006848
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS