SG73P2BTTD2153F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2153F
JLCPCB Part #
C4332313
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS