SG73P2BTTD1R65F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R65F
JLCPCB Part #
C4163353
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS