SG73P2BTTD1R37F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R37F
JLCPCB Part #
C4032248
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS