SG73P2BTTD184G
MFR.Part #
SG73P2BTTD184G
JLCPCB Part #
C4075057
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS