SG73P2BTTD1620D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1620D
JLCPCB Part #
C4000405
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS