SG73P2BTTD154G
MFR.Part #
SG73P2BTTD154G
JLCPCB Part #
C4303294
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS