SG73P2BTTD1473F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1473F
JLCPCB Part #
C3913620
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS