SG73P2BTTD1273D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1273D
JLCPCB Part #
C4289045
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS