SG73P2BTTD1182F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1182F
JLCPCB Part #
C4225934
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS