SG73P2BTTD10R5F
MFR.Part #
SG73P2BTTD10R5F
JLCPCB Part #
C4328800
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS