SG73P2BTTD1070D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1070D
JLCPCB Part #
C4242237
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS