SG73P2BRTTD8R2J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8R2J
JLCPCB Part #
C6677683
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS