SG73P2BRTTD8872D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8872D
JLCPCB Part #
C5751069
Description
-55℃~+155℃ 750mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS