SG73P2BRTTD8661F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8661F
JLCPCB Part #
C7079044
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS