SG73P2BRTTD8661D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8661D
JLCPCB Part #
C6295282
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS