SG73P2BRTTD822G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD822G
JLCPCB Part #
C7311643
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS