SG73P2BRTTD8203F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8203F
JLCPCB Part #
C7311641
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS