SG73P2BRTTD7873F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7873F
JLCPCB Part #
C6677666
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS