SG73P2BRTTD755G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD755G
JLCPCB Part #
C5893942
Description
-55℃~+155℃ 7.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS