SG73P2BRTTD7500F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7500F
JLCPCB Part #
C6482303
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS