SG73P2BRTTD6980F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6980F
JLCPCB Part #
C7311626
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS