SG73P2BRTTD682G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD682G
JLCPCB Part #
C6295262
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS