SG73P2BRTTD6203F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6203F
JLCPCB Part #
C6677646
Description
-55℃~+155℃ 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS