SG73P2BRTTD6043F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6043F
JLCPCB Part #
C5893909
Description
-55℃~+155℃ 604kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS