SG73P2BRTTD57R6F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD57R6F
JLCPCB Part #
C7078948
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS