SG73P2BRTTD564G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD564G
JLCPCB Part #
C6295245
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS