SG73P2BRTTD561G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD561G
JLCPCB Part #
C7359569
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS